ندریس پیانو در منزل

تازه ترین انتشار یافته ها
پیغام مدیر
از این که سایت ما را به عنوان سایت مورد نیاز خود انتخاب کرده اید متشکریم.

ندریس پیانو در منزل

ندریس پیانو در منزل

تدریس پیانو در منزل می تواند برای کودکان کم سن و سال یکی از بهترین راه ها باشد.

تدریس پیانو در منزل می تواند با کمک مدرس خانم انجام شود.

تدریس پیانو در منزل تهران

استاد امیر عباس شمس با سابقه 15 ساله در زمینه پیانو و تدرس پیانو. 

برای مشاهده رزومه وارد وبسایت shamspiano.com شوید.

تدریس پیانو در منزل یکی از راه های آموزش موسیقی با ساز پیانو می باشد که بسیاری از افراد تمایل دارند تا از این طریق آموزش های لازم را دریافت نمایند به خصوص با کمک مدرس خانم و یا در صورتی که کودک کم سن و سال باشد.

یکی از مزایای این روش از آموزش این است که فرد می تواند به راحتی با ساز خود به تمرین بپردازد و این شاید برای هنرآموزان تازه کار یک مزیت بوده و اعتماد به نفس آنها را بالا می برد.

تدریس پیانو در منزل

تدریس پیانو

یکی از راه های آموزش به خصوص در زمان کرونا که محدودیت هایی برای هرگونه آموزش وجود داشت، تدریس خصوصی پیانو در منزل بود که بسیاری از افراد برای اینکه از آموزش خود باز نمانند از این روش استقبال کردند.

البته روش آموزش در خانه همیشه بوده است و افراد مختلف در سنین مختلف از آن استفاده می کردند به خصوص برای کودکان این روش می تواند یکی از بهترین روش ها باشد تا کودک در محیط آشنای خانه بتواند بهتر پیشرفت نماید.

تدریس پیانو به کودکان

تدریس پیانو به کودکان در منزل

موسیقی یکی از آموزش هایی است که می تواند در ایجاد آرامش برای کودکان بسیار موثر بوده و به نوعی روح آنها را تلطیف نماید.

سازهای مختلفی را برای کودکان بر اساس علاقه آنها می توان انتخاب کرد که یکی از آرامش بخش ترین و بهترین آنها می تواند پیانو باشد.

قطعا تدریس ساز پیانو به کودکان به عنوان ساز مادر می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد تا کودک شما با دنیای هنر آشنا شود.

به طور قطع بسیاری از کودکان تمایل دارند تا در خانه و با ساز خود تمرین نمایند و تدریس پیانو در منزل می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد، به خصوص که این کار توسط مدرس خانم انجام شود.

مدرس پیانو خانم تهران

تدریس پیانو خانم در منزل

در صورتی که در شهر تهران زندگی می کنید و تمایل دارید تا کودک شما از خدماتی چون تدریس پیانو در منزل بهره مند شود، می توانید با مراجعه به آموزشگاه ها و یا برقراری ارتباط با راه های ممکن، درخواست مدرس پیانو خانم داشته باشید.

این راه به کودک شما کمک می کند تا بتواند در محیط خانه و با کمک ساز خود و در کنار مدرس خانم که شاید کودک در کنار او احساس آرامش بیشتری داشته باشد، موسیقی را به بهترین شکل ممکن آموزش ببیند.

به خصوص اگر کودک شما کم سن باشد این روش می تواند برای او بهترین انتخاب باشد.

زیرا در کنار یک مدرس خانم احساس می کند که در کنار شخصی مانند مادر خود در حال آموزش دیدن می باشد و قطعا در پیشرفت او تاثیرگذار خواهد بود.

قیمت تدریس خصوصی پیانو در منزل

قیمت تدریس پیانو در منزل بر اساس آیتم های مختلفی تعیین می گردد از جمله میزان زمان تدریس، سن هنرجو و همچنین میزان حرفه ای بودن و یا مبتدی بودن هنرجو.

البته می بینیم که منطقه، آموزشگاه و همچنین استاد پیانو نیز گاها در تعیین قیمت دخیل می باشد.

به طور مثال برای نیم ساعت تدریس پیانو در منزل می توان نرخی بین 60.000 تا 130.000 تومان و برای یک ساعت تدریس پیانو در منزل نرخی در حدود 100.000 تا 350.000 تومان را در نظر گرفت.

البته این میزان حدودی بوده و بر اساس مواردی که ذکر شد قطعا قابل تغییر می باشد.

 

تعداد بازديد : 234
اطلاعات بیشتر

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش